DOFUS Touch

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Sürüm 1.14.4
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici ANKAMA
Muazzam bir macera içerisinde yer alarak kendi performansınızı sergilemek için DOFUS Touch mobil oyununda ücretsiz olarak yer alın.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazlarınıza ücret ödemeden indirerek oynayacağınız DOFUS Touch mobil oyununda nihai bir maceranın parçası olacaksınız. Fantastik bir dünya içerisinde yer alacağınız Dofus Touch macera oyununda efsanevi ejderha yumurtalarını avlayarak, sınırsız evrenin tadını çıkartacaksınız. Farklı diyarlara yolculuk yapacak, büyük maceralara adınızı yazdıracaksınız.

Birbirinden farklı yeteneklere sahip benzersiz yaratıklar ve korkunç patronlar ile savaşacaksınız. Kendi yetenekleriniz doğrultusunda bir meslek edinin. Kendinizi geliştirin ve rakiplerinizden daha öde olmak için çabalayacaksınız. Farklı kaynaklardan yararlanarak kendi loncanızı oluşturun. Loncanın lideri olarak baskınlar yapın. Farklı turnuvalara katılarak rakiplerinizin gücünü yok edeceksiniz. 

Muhteşem bir macera parmaklarınızın ucunda sizi bekliyor. Çok uğraşmayın oyuna odaklanın ve başarılı olmak için istikrarlı bir şekilde ilerleyin. Canavarlarla savaşın, bir zanaatkâr olarak bir loncaya lider olun, destansı arayışlara katılın ve ödüller kazanın ya da sadece sohbet etmek için giriş yapın. 

Canavarlar karşı geleceğiniz özel kılıçlar elde edin. Büyük savaşları kazanarak çeşitli ganimetler ile gücünüzü artıracaksınız. Kendi sisteminizi kurarak canavarlara karşı büyük bir mücadele vereceksiniz. Loncanızı büyük kademelere yükseltmek için elinizden geleni yaparak daha da güçlenin. 

DOFUS Touch indir