DOFUS Touch

Macera Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut7,4 MB
  • Sürüm1.14.4
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciANKAMA
Fantastik bir dünya üzerine kurulan DOFUS Touch macera oyununu iOS akıllı cihazınıza indirerek canavarların hakkında gelmeye çalışacaksınız.

Dofus Touch, iOS  akıllı cep telefonunuza ya da tablatinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun esnasında fantastik bir ülke içerisinde, canavarlara ve güçlü patronlara karşı büyük bir mücadele vereceksiniz. Oyunumuzda kendinize ait bir lonca oluşturacaksınız, gelişim göstermek için kaliteli kaynaklar elde edecek, ekibinizi geliştirerek güçlü canavarların hakkından gelmeye çalışacaksınız. 

Oyunun grafik tasarımlarını ve oyuncu tasarımlarını incelediğimiz zaman görüyoruz ki oldukça başarılı ve özgün bir şekilde tasarlanmıştır. Yaratıcı tasarımlara sahip oyun karakterlerinde yönlendirmek istediğinizi seçin, farklı karakterler çağırın ve  her birini farklı yetenekler ile donatın. Dofus Touch macera konusunda muhteşem içeriklere sahiptir. Bu da oyunları tatmin edecek bir durumdur. 

Büyük canavarlara ve güçlü patronlara karşı açacağınız savaşta kılıcınızla ağır darbeleri vurmayı, yollarına sinsi tuzakları yerleştirmeyi veya müttefiklerinizi iyileştirmeyi tercih edin. Sadece birkaç saniyede, size benzeyen bir kahraman yaratın. Arkadaşlarınızı oyuna davet ederek birlik içerisinde oynayabilirsiniz. 

Büyük saldırı zindanlarının her yanına farklı tuzaklar kurarak gelişim göstermesini sağlayın. Savaşçı, tüccar veya diplomat karakterlerinden birini seçin, kendinize bir meslek edinin ve loncanızı doğru bir şekilde yönlendirerek savaşları kazanacak konuma gelin. 

 

DOFUS Touch indir